Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Серпень » 4 » 26 сесія
14:46
26 сесія

Проект Рішення "Про "відміну рішення районної ради від 16.05.2014р. № 358 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються центральною районною лікарнею» .

Проект Рішення "Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в користування на умовах оренди гр. Колеснику А.М. для ведення фермерського господарства".

Проект Рішення "Про затвердження розпорядження голови районної ради /a>.

Проект Рішення "Прозвіт голови постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю ".

Проект Рішення "Про внесення змін до рішення районної радинародних депутатів від 06.04.1994 року «Про затвердження меж сільських населених пунктів» та внесення змін в додаток до цього рішення".

Проект Рішення "Про безоплатну передачу комп’ютерної техніки з балансу районної ради на баланс районній державній адміністрації".

Проект Рішення "Про затвердження плану роботи районної ради на друге півріччя 2014 року".

Проект Рішення "Про внесення змін в Додаток до Положення Про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних , анотаційних дощок на території Радомишльського району затвердженого рішенням районної ради від 24.10..2012р. № 189 «Про затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних , анотаційних дошок на території Радомишльського району»".

Рішення "Про "розгляд Подання прокуратури Радомишльського району щодо усунення фінансових порушень.

Рішення "Про припинення договору (найму) оренди легкового автомобіля ГАЗ- 31029 з районним відділом освіти райдержадміністрації та укладання договору оренди автомобіля з методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації".

Рішення "Про хід виконання рішення районної ради від 22.12. 2010 року № 18 «Про затвердження Програми залучення інвестицій в економіку Радомишльського району на 2011 – 2015роки»".

Рішення "Про безоплатну передачу об’єктів соціальної сфери спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, що знаходиться на балансі КП «Агрофірма «Прогрес» Радомишльської районної ради у комунальну власність Потіївської сільської ради Радомишльського району ".

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 138 | Додав: rada | Рейтинг: 0.0/0