Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 8 » 26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України
10:24
26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України

       В Україні офіційно стартувала виборча кампанія з позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 26 жовтня 2014 року (голосування проходитиме з 8 до 20 години).

      Відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України”

до 10 жовтня  будуть створені дільничні виборчі комісії (ДВК). В Радомишльському  районі працюватиме 58 дільничних виборчих комісій.

    В термін до 14 жовтня кожна виборча дільниця отримає від відділу ведення Державного реєстру виборців (ВВДРВ) попередні списки виборців, а також запрошення (із зазначенням часу та місця для голосування, номера телефону ДВК). Кожен виборець зможе ознайомитися із попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії, перевіривши там правильність внесених про нього відомостей (до речі, аналогічна інформація буде сформульована у запрошеннях)  або звернутися безпосередньо до ВВДРВ, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб. Така заява має бути подана до ВВДРВ   не пізніше 19 жовтня  (20 жовтня доступу до системи не буде, оскільки ЦВК формуватиме електронні файли уточнених списків виборців).

        23 жовтня  ДВК уже отримають від відділу уточнені списки виборців, по котрих буде проводитися голосування. Після цього вносити зміни до списків виборців можна буде лише за рішенням суду, але при умові, якщо виборець звернеться туди не пізніше 23 жовтня.

Зважаючи на стислі строки, запрошуємо мешканців Радомишльського району не зволікати, а вже зараз перевіряти свої персональні дані, занесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”,  звернувшись безпосередньо до нашого відділу. При собі необхідно мати паспорт громадянина України. Особливо звертаємося до  тих громадян, у яких були проблеми із внесенням до списків виборців на попередніх виборах.

       Перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можна також не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Центральної виборчої комісії (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом “Особистий кабінет виборця”.   

Шановні виборці! Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси” вам було надано право на період виборів змінювати своє місце голосування. Аби скористатися ним, зверніться до відділу з паспортом та відповідним документом, який засвідчує таке право (довідка сільської ради про проживання без реєстрації, із місця роботи, документ про наявність нерухомого майна, путівка до санаторію,  відрядження тощо).Тимчасово змінити місце голосування можливе і для тих громадян, які  прибули до нас  із  зони АТО та  Автономної Республіки Крим. Законодавець вам надав можливість проголосувати у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Для цього зверніться до нас із паспортом, особисто,  не пізніше 19 жовтня   .     

            За більш детальною інформацією чекаємо вас за адресою:

м. Радомишль,Соборний майдан,12;приміщення Радомишльської РДА,

          Контактний телефон 4-24-58

Начальник ВВДРВ  Науменко Л.В.

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 226 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0