Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 22 » 45-річний ювілей святкує “Радомишльський професійний ліцей”
15:29
45-річний ювілей святкує “Радомишльський професійний ліцей”

18 листопада відбулися урочистості з нагоди 45-річчя від дня заснування ДПНЗ “Радомишльський професійний ліцей”

Вітали з ювілеєм педагогічний, трудовий та учнівський колективи училища голова Радомишльської районної державної адміністрації Володимир Тетерський, заступник голови районної ради Віктор Міхненко, депутат Житомирської обласної ради Анатолій Павленко,міський голова, колишній директор цього навчального закладу Олег Соболевський, колишні випускники училища.

За роки свого існування в стінах училища було підготовлено понад 20 тис. випускників, більше 600 з них отримали дипломи з відзнакою. Про це з гордістю згадувалось в той святковий день. Згадали історію училища, його очільників.

За 45 років свого існування ліцей став одним з провідних закладів області, в якому створені всі умови для всебічного розвитку талановитої молоді – це і творчий педагогічний колектив, і сучасна матеріально-технічна база.  Вони йдуть в ногу з часом, готуючи спеціалістів найбільш потрібних професій. Цей заклад дає  вчорашнім школярам путівку в життя і можливість вижити в цей нелегкий час.

              

              

             

За вагомі успіхи у справі навчання та виховання робітничих кадрів для нашої держави, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 45-річчя від дня заснування училища працівників закладу нагороджено грамотами та подяками Житомирської обласної ради та облдержадміністрації, Радомишльської  районної ради та райдержадміністрації, ї міської ради

   .         

Сучасні творчі здобутки ювіляри продемонстрували глядачам під час святкового концерту, у якому взяли участь студенти та викладачі навчального закладу.

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 253 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0