Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

КУДИ ЛЕТЯТЬ ГОЛУБИ ?

                                                                        ... Читати далі »

Категорія: Сторінка дерутата | Переглядів: 378 | Додав: Ksunija | Дата: 15.11.2011

ВІТАЮ! НАРЕШТІ СТАЛОСЯ!

 

Сьогодні  вперше відкрив   сторінку персонального сайту Радомишльської районної ради. Пригадую,що саме про  його створення йшлося вже на першому за ... Читати далі »

Категорія: Сторінка дерутата | Переглядів: 286 | Додав: Ksunija | Дата: 15.11.2011

4 листопада голова облдержадміністрації Сергій Рижук здійснив робочу поїздку в Радомишльський район. У ході поїздки очільника області супроводжували  його заступник – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк,  голова Радомишльської районної ради Василь Тужик, голова Радомишльської РДА Ігор Харитончук, Житомирський міський голова Володимир Дебой. Вони відвідали монастир в с. Білка, пиво-безалкогольний комбінат „Радомишль” та взяли участь у першому фестивалі пива „OettiengerFest”. ПБК „Радомишль» &nb ... Читати далі »

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 233 | Додав: Ksunija | Дата: 10.11.2011

 3 листопада в залі засідань районної ради відбулися урочистості  з нагодиди  професійного свята - Дня соціального  працівника.

Присутніх в залі привітав заступник голови районної державної адміністрації В.І.Шутка. Від районної ради, депутатського корпусу, апарату райради привітала консультант районної ради з питань роботи з постійними комісіями та депутатами районної ради А.А.Свірчеувська.

Кращім працівникам соціальної сфери   району  були вручені почесні горамоти та подяки. Від депутата обласної ради, радника міністра аграрної політики та продовольства В. Пехова солодки подарунки.

Свій талант   глядачам дарували митці Радомишльщини. Особлови тепло зустрічали виступ Діани Мельниченко та дитячого танцювального колективу "Латіфа".

Переглядів: 182 | Додав: Ksunija | Дата: 04.11.2011Через кілька тижнів буде рік як до складу районної ради VІ – го скликання були обрані 60 депутатів від 11 політичних партій.

В складі депутатського корпусу у відповідності до частини 4 статті 27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» зареєстровані фракції: «Партії регіонів» (голова фракції Довжик Неля Григорівна), «Народний Союз Наша Україна» (голова фракції Харковець Олександр Володимирович), «Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина» (голова фракції Міхненко Віктор васильович), «Соціалістична партія» (голова фракції Романчук Юрій Олександрович) «Народна партія Литвина» голова фракції Андросович Михайло миколайович), «Комуністична партія України» (голова фракції Богданов Олександр васильович), «Фронт змін» (голова фракції Ярмолюк Наталія Миколаївна), «Сильна Україна» (голова фракції Лаврухін Владислав В’ячеславович).

Значна частка роботи депутатів відбувається в шести профільних постійних комісіях, які д ... Читати далі »
Переглядів: 237 | Додав: Ksunija | Дата: 04.11.2011

Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району в 2011-2012 роках

Відповідно до Законів України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції райдержадміністрації від 17.06.2011року № 17/1803, комунального підприємства «Агрофірма «Прогрес» від 16.06.2011року № 9, висновки постійної комісії районної ради з питань бюджету і комунальної власності, районна рада ... Читати далі »
Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 169 | Додав: Ksunija | Дата: 31.10.2011


Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Радомишльського району на 2011 – 2014 роки

З метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунального господарства,поліпшення якості житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення з одночасним зниженням нераціональних витрат на енергоносії, керуючись ст.. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи розпорядження голови райдержадміністрації від 09.08.2011року № 448, рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю, районна рада


ВИРІШИЛА :

1. Затвердити Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Радомишльського району на 2001-2014 роки, додається.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації ( Гуренко О.А.) при перевиконанні районного бюджету за 2011 рік та форм ... Читати далі »
Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 216 | Додав: Ksunija | Дата: 31.10.2011

Про затвердження Програми підтримки об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2011-2015 роки

У зв'язку з необхідністю проведення заходів, спрямованих на підтримання в залежному стані об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету і комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму підтримки об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2011-2015 роки (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Гуренко О.А.) передбачити кошти для фінансування Програми за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету та інших джерел фінансування, що не суперечать діючому законодавству України.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради ... Читати далі »
Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 207 | Додав: Ksunija | Дата: 31.10.2011

«Про затвердження Комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель в Радомишльському районі на 2007-2015 роки».

Заслухавши та обговоривши інформацію відділу Держкомзему в Радомишльському районі про хід виконання комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель в Радомишльському районі на 2007-2015 роки, районна рада відмічає, що відділом Держкомзему в Радомишльському районі проводиться певна робота по виконанню заходів програми. Зокрема із 81 населеного пункту грошова оцінка земель несільськогосподарського призначення проведена в 59 населених пунктах. Загальна площа території де проведена грошова оцінка земель складає 72,8% від загальної кількості населених пунктів. Загальна площа території де проведена грошова оцінка складає 10266,1 га, вартість нормативної оцінки – 222,83 тис.грн. Необхідно ще провести грошову оцінку в 22 населених пунктах району. Заплановано обсяг робіт на 2011рік складає 2.47тис.га , д ... Читати далі »

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 275 | Додав: Ksunija | Дата: 31.10.2011

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22.12.2010 року № 12 «Про Регламент районної ради»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни та доповнення до розділу 3 «Порядок денний» Регламенту районної ради , а саме:

1.1. В абзаці 2 статті 28 слова « десять днів» замінити словами « двадцять п’ять робочих днів».

1.2. Статтю 28 доповнити абзацом такого змісту: Проекти рішень оприлюднюються не пізніше, як за двадцять робочих днів до відкриття сесії на офіційному веб-сайті районної ради

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Голова ради В.А.Тужик

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 203 | Додав: Ksunija | Дата: 31.10.2011

« 1 2 ... 63 64 65