Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Серпень » 4 » Десятиріччя 303 центральній базі зберігання ракет та боєприпасів
11:58
Десятиріччя 303 центральній базі зберігання ракет та боєприпасів

 31 липня 2014 року особовий склад військової частини  А2192 – одного з провідних підрозділів у системі ракетно-технічного та артилерійсько-технічного забезпечення Збройних Сил України, відсвяткував 10-річний ювілей з Дня створення. Сьогодні, у складний та відповідальний період реформування Збройних Сил України, особовий склад військової частини примножує кращі традиції попередніх поколінь, успішно виконує поставлені завдання.

Військова частина А2192 ( 303 Центральна артилерійська база зберігання ракет та боєприпасів) підпорядкована Центральному ракетно-артилерійському управлінню Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України, сформована на підставі Директиви Міністра оборони України від 29.01.2004 року №115/1/01 на фондах військової частини А4380. Військова частина призначена для прийому ракет і боєприпасів від підприємств оборонної промисловості і військових частин, зберігання ракет і боєприпасів, проведення регламентних робіт з ракетами, відправки ракет і боєприпасів у військові частини.

 

Урочистості з нагоди 10- річного ювілею розпочались з шикування та мітингу особового складу частини. Почесними гостями свята стали начальник Центрального  ракетно-артилерійського  управління ЗС України Озброєння ЗС України - полковник  Віталій Атаманюк, голова Радомишльської державної адміністрації  Петро Сергієнко, заступник голови Радомишльської районної ради Олександр Кобилинський, ветерани частини.

 

 Трендюк Олег Петрович, полковник, командир військової частини З 25.05.2009 по 2013 рік,  разом з командиром військової частини підполковником  Андрієм    Хабаровим відкрили  монумент з нагоди 10-річчя   з дня    сформування військової  частини А2192. При вході в частину на постаменті 76 мм протитанкова гармата - символ мужності минулих та прийдешніх поколінь захисників Вітчизни.

 

Віддаючи шану бойовим традиціям та досягненням частини, командир військової частини підполковник Хабаров Андрій Валентинович. відзначив, що унікальність даного військового формування полягає у тому, що воно   в усі роки свого існування було і є в авангарді захисту її незалежності та суверенітету.

 

Кращі військовослужбовці були заохочені наказами вищого командування, командира частини та рішеннями органів місцевої влади.  По закінченню офіційної частини присутніх своїм мистецтвом порадували художні колективи Малинщини.

 

Довідка:

З 31.07.2004 року тимчасово виконував посаду командира військової частини підполковник Шмигора Сергій Михайлович.

З 30.12.2004 року командиром військової частини був призначений полковник Радченко Володимир Миколайович.

З 01.12.2005 року командиром військової частини був призначений полковник Сініло Юрій Григорович.

З 25.01.2008 року командиром військової частини був призначений полковник Куликов Олексій Володимирович.

З 25.05.2009 року командиром військової частини був полковник Трендюк Олег Петрович.

З 30.10.2013 року командир військової частини підполковник Хабаров Андрій Валентинович.

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 805 | Додав: rada | Рейтинг: 3.5/2