Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Вересень » 11 » «Діти проти війни»
15:22
«Діти проти війни»

6 вересня в Будинку культури (колишній кінотеатр ім. Т.Г. Шевченка) відбувся  благодійний концерт «Діти проти війни».

Вперше в районі відбувся захід такого спрямовання, коли діти дали великий концерт на дві години для мешканців  міста та району. Зал будівлі був заповнений, глядачі, навіть, стояли у проході. Ініціатором та організатором була Олена Сафонова, хореограф, викладач танцю. Велику допомогу в організації  видовища надавали батьки дітей, які відвідують   школу танцю.

Концерт , переважно, складався з танцювальних номерів  «Студії танцю Олени Сафонової», студії «Латіфа», танцювального колективу Будинку дитячої творчості, вокальних номерів у виконанні учнів Радомишльського ліцею та  ЗОШ №3.

Дітей та присутніх в залі привітали голова Радомишльської райдержадміністрації Петро Сергієнко та заступник голови районної ради Олександр Кобилинський.

Розпочав концерт танець «Смуглянка». На перших акордах, коли пролунав Гімн України зал підвівся і всі заспівали його рядки. У декого, від почуття патріотизму, на очах виступали сльози. Кожен номер дітей супроводжувався гучними оплесками.

Емоції, радість, танці та пісні дарували учасники концерту присутнім в залі. Серед артистів були   вже відомі в районі та за його межами виконавці, які мають Всеукраїнські та міжнародні дипломи, так і новачки, дебютанти «великої сцени»,які займаються лише три місяці, але вже здобули прихильність публіки.

По закінченню концерту одна з глядачок сказала:

  • Мені дуже сподобався  концерт. Як тут діти танцювали, співали. Дуже хотіла, щоб наша України жила мирно. Не було цієї війни, бід, людського горя. А саме  головне, щоб діти завжди посміхалися!»

Протягом всього дійства волонтери ЗОШ №3 збирали кошти на допомогу дітям-переселенцям, які перебувають в Радомишльському районі. Того дня було зібрано три тисячі гривень. На цю суму було закуплено ліки,  товари для немовлят, надана матеріальна допомога сім ям.

Ми, дорослі, завжди говоримо, що діти - це наше майбутнє. Наше завдання вселити в дитячі душі впевненість, що життя чудово та різнокольорове. Віна пройде. І на нашій українській землі знову запанує мир.

  

  

  

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 204 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0