Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Вересень » 9 » ДОВІДКА про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” на Дороніну В.Д
15:15
ДОВІДКА про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” на Дороніну В.Д

Додаток 5
                 до Порядку                                      (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 167) 

 

ДОВІДКА
про результати перевірки, передбаченої
Законом України “Про очищення влади”

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України  від  16  жовтня 2014  р. № 563,

                                           Радомишльською  районною  радою

проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”,  щодо  Дороніної Віри Дмитрівни 30.06.1981 р.н.,  м.  Радомишль                     

Житомирська обл.,  паспорт: серія ВН 1348729 виданий 08.06.2006 р, Радомишльським РВ УМВС, Житомирський області, р.н.о.к.п.п. 2976613967, проживаючої вул. Незалежності б.6, кв.32, м. Радомишль  Житомирська  область, консультант виконавчого апарату районної ради з питань роботи із зверненнями громадян та діловодства

Для проведення перевірки подавалися копії заяви особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік,   паспорта,  трудової  книжки, документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків.

Запити про надання відомостей щодо           Дороніна В.Д.         надсилалися до Малинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області.

  За результатами розгляду запитів органи перевірки повідомили:

          - Малинська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області, що за результатами проведеної перевірки та підтвердних документів встановлено, що у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік вказані достовірні відомості щодо наявності майна (майнових прав), набутого (набутих) Дороніною В.Д. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1 – 10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», які відповідають наявній податковій інформації про майно (майнові права), а також встановлено, що вартість майна (майнових прав), вказаного у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, набутого Дороніною В.Д. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1 – 10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані Дороніною В.Д. із законних джерел.

          Встановлено, що за вказаними пошуковими відомостями в єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», інформація щодо Дороніної Віри Дмитрівни відсутня.

 

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до      Дороніної Віри Дмитрівни      не   застосовуються    заборони,   передбачені   частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.                                                

 

Консультант виконавчого апарату з питань забезпечення здійснення радою повноважень, щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад, кадрової роботи  (найменування посади керівника відповідального структурного підрозділу органу державної влади/ органу місцевого самоврядування)

__________

(підпис)

Поліщук Н.А.

(ініціали та прізвище)

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 316 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0