Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Серпень » 18 » ГАРЯЧЕ ЗАСІДАННЯ 33 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ
14:12
ГАРЯЧЕ ЗАСІДАННЯ 33 СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

         14 вересня 2015 р. У залі засідань районної ради відбулася 33 сесія районної ради. До початку роботи народних обранців у сесійний зал  зайшли делегації малокомплектних сільських шкіл та представники «Самооборони майдану» з Києва. Привидом такого візиту на засідання послужило рішення  районної ради  щодо реорганізації районної освітньої галузі та відповідної програми, розробленої районною державною адміністрацією ще у попередніх роках. Питання   скорочення освітньої галузі постало гостро з-за нестачі 4854,1   мільйонів гривень на заробітну плату освітянам,    так як,  зі змінами до бюджетного кодексу України, які почали діяти  з січня 2015 року бюджети всіх рівнів є самостійними тому, допомоги від держави  нашому район, в кінці року,  не варто очікувати. Якщо не провадити оптимізацію шкіл, то з середини листопада освятни  району  можуть залишаться без заробітної плати.

  

        На розгляд депутатів районної ради  було винесено 22 питання. Депутат Володимир Тужик озвучив колективне звернення мешканців села М.Рача і запропонував включити розгляд питання про відкликання райрадою  апеляції на рішення районного суду про скасування свого рішення про реорганізацію Малорацької ЗОШ. Ярмолюк Наталя – депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю  внесла пропозицію заслухати на сесії районної ради  звернення голови профкому Кичкирівської ЗОШ щодо не проведення  реорганізації школи.  Депутати погодилися з такою пропозицією.

         Голова районної ради Віктор Міхненко, звернувся до депутатів з пропозицією надати слово  присутнім у залі представникам Самооброни Майдану, які прибули на захист освітян,  щоб не затримувати цих людей і провести сесію оперативно,   вніс  пропозицію першим питанням порядку денного розглянути звернення громадян Малої Рачі, другим питання про розгляд Постанови Корольовського районного суду м. Житомира  щодо затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду   гр. Бердичівській Г.К. Депутати погодились з такими пропозиціями и внесли в перелік питань одноголосно.

         Жорновий Анатолій Степанович, представник Самооборони Майдану,  сказав, що  зараз потрібно більше звертати увагу на  скрутний час в Україні, в якому ми живемо. Розуміє, що йде війна, що не вистачає коштів , але якщо, українці, своїми рішеннями будуть зменшувати кількість україномовних шкіл, то своїми руками знищять освіту. Розгорнулась палке обговорення даного питання.   Після виступу та роз’яснень, які надали голова районної ради Віктор Міхненко , начальник управління фінансів РДА Олена Духніч та начальник районного відділу освіти РДА Наталя Яковишина про розгляд справи по Малорацькій ЗОШ в апеляційному суді, та двогодинного обговорення депутати районної ради не змінили думки  і гості залишили  зал засідання.

         Історичною справедливістю відзначилась 33 сесія районної ради. На її засіданні депутати одноголосно проголосували про погодження перейменування села Леніне Радомишльського району Житомирської області в село Ставки  та Ленінської сільської ради в  Ставецьку сільську раду.

Інші питання депутати розглянули в робочому режимі. Сесія закінчила свою роботу за чотири години плідної праці.

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 170 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0