Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Грудень » 7 » І мрії стають реальністю
09:48
І мрії стають реальністю

Минув рік, як на посаду Ленінського сільського голови було обрано молоду,  досвідчену людину – Віктора Миколайовича Волинця. Свою завзятість він спрямував на розвиток своєї сільської громади, рідного села Леніне.  Обгородили сільське кладовище, висипали дороги,  освітлено два кілометри центральної вулиці. Але найголовніша подія за цей рік – відновлення  роботи дитячого садочка, який більше десяти років  стояв  закинутий.  І ось, незабаром, він відкриє двері для малюків Леніного, Кичкирів і навіть Радомишля. В ньому знову залунає дитячий щебет.

Все зроблено для того щоб діти почувалися добре. Сучасна  будівельна технологія, обладнаний сучасними технічними засобами та меблями.

Реконструкція садочка проходила за кошти  з бюджету району в рамках відповідної програми на розвиток дошкільної освіти. З сільського бюджету на ці цілі було виділено 64 тис. грн.

 Віктор Миколайович  тепло відгукується про добровільних помічників, які вклали власні кошти та власну працю у відновлення дитсадка. Найтепліші слова  надсилає сільський голова на адресу  заступника директора столичної фірми „Укрбудіндустрія” і водночас підряднику  Юрію Ткаченку. Помічнику Торгового дому „Аграрник” в особі Віктора Гребенюка. Допомогу надали: Микола Пилипчик, Олексій Коваль підприємці Сергій та Павло Поліщуки, Олег Сокотунов, директор  Радомишльського центру зайнятості Олена Кучерявенко та багато інших.

Наступним кроком стане капітальний ремонт сільського будинку культури. Сподіваємось, що господарства та підприємці, які працюють на території Ленінської сільської ради, повернуться обличчям до цієї громади та допоможуть відремонтувати заклад культури.

Біля відновленого садочку

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 183 | Додав: Ksunija | Рейтинг: 0.0/0