Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 26 » III Міжнародний живописний пленер «Ставки»
12:02
III Міжнародний живописний пленер «Ставки»

 

Вже втретє Музей Шереметьєвих, Мистецький маєток «Ставки», запросив радомишлян на перегляд творів III Міжнародного живописного пленеру «Ставки», якій відбувсяу суботу 24 січня  

Виставку було відкрито у залах панської будівлі колишнього маєтку Дуніних-Вонсовичів (село Леніно(Ставки).

Творча група пленеру складалась як вже з відомих відвідувачам виставки художників, так и з нових імен: Олена Придувалова, Олександр Храпачов, Віолетта Монсевич, Інна Пантелеймонова, Роман Гаврилюк, Сергій Скріпіцин, Оксана Свіжак, Анатолій Паньковик, Максим Мазур, Сунь Ке (КНР),
Марина Рязанцева, Ростислав Дудченко, Катерина Рейда, Марія Пуздровська, Дмитро Тарасенко, Валерія Лисяк. Виставка налічувала 150  картин. Кожен міг вільно пересуватися залами та  зустрітися  з митцями та організаторами виставки.

В ці нелегкі часи для нашої держави ковток свіжого , вільного мистецтва вкрай потрібен. Участь іноземних митців в таких проектах говорить про те, що наше суспільство має підтримку на міжнародному рівні  та про те, що країна живе, а мистецтво їй в цьому є надійною допомогою.

В котре куратором проекту стала Наталія Сухоліт. Організаційна та творча підтримка здійснювалась Олексієм Шереметьєвим. Інформаційна підтримка:журнал «Антиквар». За результатами трьох міжнародних пленерів буде виданий каталог.

 

 

 

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 393 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0