Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Грудень » 12 » По праці – шана
15:04
По праці – шана

По працішана

 

Серед могутніх лісів та чистих озер причаїлась Кримоцька сільська рада. Багато чого побачила вона на своєму історичному шляху. Жила та живе, на перший погляд, спокійним життям. Головне тут згуртована громада. Навкруги милує око охайні оселі, упорядковані присадибні ділянки, а ще освітлені вулиці, нові паркани, висипані дороги, відремонтований Будинок культури, реставровані пам’ятники, новозбудований Костьол, капличка Св. Антонія, скульптура Діви Марії при в’їзді в село Кримок.

Виконком сільської ради  спільно з активом  села запровадили щомісячну толоку з наведення порядку та благоустрою. І як результат, за підсумками обласного конкурсу на кращій санітарний стан та благоустрій території  серед сільських громад Житомирщини нинішнього року  Кримоцький сільський раді присуджено  високе трете місце. У цій  почесній відзнаці -  наполеглива праця сільського голови Всеволода Болеславовича Галицького , його помічників однодумців і всієї територіальної громади.

Шанують себе і свого сільського голову жителі громади та мають багато задумів на наступні роки  по розвитку інфраструктури населених пунктів.

На фото секретар Кримоцької сільради Ольга Миколаївна Луценко


За розмовою голова Віталій Болеславович Галицький та заступник голови районної ради Петро Миколайович Горбач


Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 274 | Додав: Ksunija | Рейтинг: 0.0/0