Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 14 » Про внесення змін в Додаток № 1 рішення районної ради від 25.03.2011 № 57 «Про утворення Президії районної ради»
15:34
Про внесення змін в Додаток № 1 рішення районної ради від 25.03.2011 № 57 «Про утворення Президії районної ради»

 

УКРАЇНА

 

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Двадцять третя сесія                                                                                   VІ скликання

 

 

 

Про внесення змін  в Додаток № 1

рішення районної ради від 25.03.2011

№ 57 «Про утворення Президії

районної ради»

 

         Відповідно до ст.. 43 та 57 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення районної ради від    26.02.2014 року     № 323 «Про обрання голови  районної ради»,  №  324 «Про обрання заступника голови районної ради», від 21.03.2014р  «Про внесення змін до рішення районної ради від 24.11.2010 року № 5 «Про обрання голів  постійних комісій районної ради», рекомендації постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування,районна рада

 

 

ВИРІШИЛА :

 

1.     Внести зміни в Додаток 1 рішення районної ради від 25.03.2011 року  № 57 «Про утворення  Президії районної ради», виклавши додаток в новій редакції, (додається).

 

 

 

Голова ради                                                                                             В.В.Міхненко

 

 

 

Додаток № 1

до рішення районної ради

від    21.03.2014р. № _____

 

СКЛАД ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

1.

Міхненко Віктор Васильович

-          голова районної ради, позапартійний

 

2.     

Кобилинський Олександр Миколайович

 

- заступник голови ради, позапартійний

 

3.

 Шутка Віктор Іванович

            - голова постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності.

 

4.

Беца Іван Іванович

- голова постійної комісії з питань  агропромислового комплексу,  земельних відносин,  природних ресурсів, охорони природного середовища  та розвитку села.

 

5.

Романчук Юрій Олександрович

- голова постійної комісії з питань соціально-економічного     розвитку району та інвестиційної  діяльності,  голова політичної фракції Соціалістична партія України

6.

Ярмолюк Наталія Миколаївна

- голова постійної комісії з питань  соціального захисту      населення, охорони здоров’я, освіти,      культури та роботи з молоддю, Фронт змін.

 

7.

Бойко Володимир Миколайович

- голова постійної комісії з питань законності, правопорядку     та прав громадян.

 

8.

Капранчук Володимир Петрович

- голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.

    

9.

Харковець Олександр Васильович

- голова  фракції  політичної партії «Наша Україна»

10.

Лобас Анатолій Іванович

-  представник фракції «Фронт змін «та «Удар Віталія Кличка»

11.

Павленко Анатолій Анатолійович

-  представник політичної партії «Сильна Україна»

12.

Партицький Віктор Антонович

- голова  фракції  політичної партії ВО «Батьківщина»

13.

Андросович  Михайло Миколайович

-  голова фракції  політичної партії «Народна партія»

 

 

Заступник голови ради                                                           О.М. Кобилинський

an sty� dmo(�� @� :yes'> Рішення про створення тимчасової контрольної комісії ради, її назву та завдання, персональний склад комісії та її голову вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менше однієї третини депутатів із загального складу ради.

 

2. Тимчасова контрольна комісія на своєму засіданні обирає заступника та секретаря.

 

3. Керівництво діяльності тимчасових комісій районної ради і організація їх роботи покладається на голів тимчасових комісій.

 

4. Голова тимчасової контрольної комісії скликає і веде засідання комісії, розподіляє обов’язки між членами комісії, дає їм доручення, сприяє  забезпеченням їх необхідними матеріалами і документами,  запрошує до участі в роботі комісії представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,громадськості, фахівців і вчених, підписує рекомендації комісії, доповідає районній раді про роботу комісії.

 

5. Заступник голови тимчасової контрольної комісії заміщає голову комісії в разі його відсутності, виконує за дорученням голови комісії його функції, а також завдання щодо організації роботи тимчасової комісії.

 

6. Секретар тимчасової комісії забезпечує своєчасність підготовки необхідних документів до засідань комісій, проводить облік роботи, веде протокольні записи та  підписує протоколи її засідання.

 

7. Член тимчасової контрольної комісії бере учать у її роботі, вивчає питання, що належать до її відання, повідомляє їй свої висновки, пропозиції, сприяє виконанню прийнятих нею рекомендацій.

 

8. За результатами вивчення і розгляду питань, тимчасової контрольної комісії, члени комісії готують висновки і пропозиції. Висновки і пропозиції приймаються більшістю голосів від загального складу комісії і підписуються головою тимчасової контрольної комісії, а в разі його відсутності - заступником голови або секретарем.

 

      9. Повноваження тимчасової контрольної комісії районної ради припиняється з моменту прийняття радою остаточного рішення, щодо результатів роботи цієї комісії а також у разі припинення повноважень ради, яка створила цю комісію.

 

 

 

 

Заступник голови ради                                                                                   О.М.Кобилинський

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 175 | Додав: rada | Рейтинг: 0.0/0