Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 6 » Про затвердження Програми щодо заходів спрямованих на будівництво на території Радомишльського району притулку для безпритульних тварин, з м
10:10
Про затвердження Програми щодо заходів спрямованих на будівництво на території Радомишльського району притулку для безпритульних тварин, з м

 

УКРАЇНА

 

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять третя сесія                                                                                                                    VІ скликання

Від  21.03.2014р  №

 

Про затвердження Програми щодо заходів

спрямованих на будівництво на території

Радомишльського району притулку для

безпритульних тварин, з метою регулювання

їх чисельності гуманними методами та зменшення

захворювання домашніх тварин на сказ

на 2014-2015 роки

 

Розглянувши звернення та заслухавши інформацію управління ветеринарної медицини в Радомишльському районі від 10.01.2014р. № 16,  з метою  регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами та зменшення захворювання  домашніх тварин на сказ, на виконання Законів України "Про захист тварин від жорстокого поводження», «Про охорону  навколишнього природного середовища», « Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи  рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю, районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Затвердити  Програму щодо заходів спрямованих на будівництво на території Радомишльського району притулку для безпритульних тварин, з метою  регулювання їх чисельності гуманними методами та зменшення захворювання домашніх тварин на сказ  на 2014-2015 роки (додається).

         2.  Начальнику  управління фінансів райдержадміністрації (Духніч О.І.) при перевиконанні доходної частини районного бюджету за 2014 рік та формуванні районного бюджету на 2015 рік передбачити кошти на виконання заходів Програми.

3. Начальнику управління ветеринарної медицини в Радомишльському районі щорічно до 30 листопада надавати  в районну раду інформацію про виконання заходів Програми.

4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю.

 

 

Голова ради                  В.В.Міхненко                                                                                                                

 

 

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 135 | Додав: rada | Рейтинг: 0.0/0