Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 6 » Про затвердження районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки
10:25
Про затвердження районної Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки

УКРАЇНА

 

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять третя сесія                                                                                                 VІ скликання

Від 21.03.2014р  №

 

Про затвердження районної Програми

поліпшення стану безпеки, гігієни праці

та виробничого середовища на 2014-2018 роки

 

Розглянувши звернення   райдержадміністрації від 14.01.2014р. № 02-19/75, відповідно до конституційного права громадян на безпечні та нешкідливі умови праці, запобігання виробничому травматизму та професійним захворюванням, згідно Закону України «Про зайнятість населення» , керуючись пунктом 2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи розпорядження голови райдержадміністрації від 08.01.2014р. № 1, рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю, районна рада:

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Затвердити  районну Програму  поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки (додається).

         2.  Начальнику  управління фінансів райдержадміністрації (Духніч О.І.) при перевиконанні доходної частини районного бюджету за 2014 рік та формуванні районного бюджету на  послідуючі роки передбачити кошти на виконання заходів Програми.

3. Начальнику управління  праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щорічно до 30 листопада надавати  в районну раду інформацію про виконання заходів Програми.

4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю.

 

 

Голова  ради                                                         В.В.Міхненко                                                                                                    

 

 

 

  

 

  

 

 

 

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 134 | Додав: rada | Рейтинг: 0.0/0