Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 21 » Про затвердження заходів щодо оптимізації навчальних закладів
08:48
Про затвердження заходів щодо оптимізації навчальних закладів

УКРАЇНА

 

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцята сесія                                                                                    VІ скликання

від 21.01.2015 року      № 

 

Про затвердження заходів

щодо оптимізації навчальних закладів

Радомишльського району  на 2015 рік

 

         Заслухавши та обговоривши  заходи  оптимізації навчальних закладів Радомишльського району, розроблені відділом освіти райдержадміністрації та інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації, з метою забезпечення підвищення якості освіти, економічної ефективності функціонування навчальних закладів, проведення освітньої мережі у відповідність до вимог законодавства, районна рада відмічає, що наявна шкільна мережа налічує велику кількість малокомплектних шкіл в районі та недостатню наповненість класів  шкіл в місті, що призводить до   великих витрат на утримання освітянської галузі району, недостатність фінансування якої на 2015 рік становить 6842,2тис.грн..

         Поряд з цим існує ряд проблем, зокрема – відсутність фінансування Програми «Шкільний автобус» з районного бюджету, проводиться недостатня роз’яснювальна робота щодо необхідності оптимізації шкільної мережі.

Оптимізація шкільної мережі району забезпечить підвищення рівня надання  освітніх послуг та здобуття учнями якісної освіти.

Згідно абзацу другого пункту 30 частини 1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  з 01 січня 2015 року рішення про реорганізацію або ліквідацію навчальних закладів комунальної форми власності здійснюється за рішенням сільських, селищних, міських рад. 

         На виконання   законів України    «Про бюджет України на 2015 рік» ,    « Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», Бюджетного кодексу України,  керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи лист відділу освіти від 16.01.2015 року № 32, пропозиції райдержадміністрації від20.01.2015р.           №02-18/120, рекомендації Президії районної ради, постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити заходи щодо  оптимізації галузі освіти Радомишльського району на 2015 рік (додаються).
  2. Рекомендувати:
    1. Сільським, селищним, міській радам на чергових сесіях розглянути питання оптимізації шкільної мережі, що знаходиться на території відповідних рад;

2.2. Районному відділу освіти райдержадміністрації проводити роз’яснювальну роботу, щодо необхідності оптимізації шкільної мережі.

  1.  Районному відділу освіти райдержадміністрації розробити заходи подальшої оптимізації шкільної мережі на 2016-2018 навчальні роки.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю.

 

 

Голова ради                                                                                       В.В.Міхненко

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 501 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0