Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Серпень » 3 » Проект Рішення
10:54
Проект Рішення

УКРАЇНА

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять третя сесія                                                                                             VІ скликання

від  14.08.2012р.    №                                                      

 

Про хід виконання рішення районної ради

від 02.08.2013року № 256 «Про затвердження

районної цільової програми протидії захворювання

на туберкульоз на 2013-2016 роки».

 

         Заслухавши інформацію  головного лікаря Радомишльської центральної районної лікарні Вітінської Н.В. про хід виконання  рішення районної ради  від 02.08.2013року № 256 «Про затвердження районної цільової програми протидії захворювання  на туберкульоз на 2013-2016 роки».,  районна рада відмічає, що медичними закладами району проводиться певна робота по поліпшенню епідемічної ситуації шляхом зниження показників захворюваності та смертності населення від туберкульозу, запобігання розвитку хіміорезистентного туберкульозу, підвищення ефективності лікування, покращення лабораторної діагностики туберкульозу. Проводились  значні обсяги профілактичних заходів раннього виявлення туберкульозу. Флюорографічним оглядом в 2014 році  обстежено 18273 чоловіка. За перше півріччя 2015 року обстежено 7880 чоловік. Виявлено хворих на туберкульоз в 2014 -22, в 2015 – 3. Контроль за лікуванням проводиться медичним персоналом туберкульозного кабінету, а також медперсоналом ФАПів та лікарських амбулаторій на території яких проживають хворі. Ведеться постійна робота з соціальними та медичними групами ризику, які знаходяться на обліку в сімейних та дільничних лікарів. Кількість осіб в соціальних групах ризику становить 742 особи, медичної групи ризику – 3513 осіб..

         На виконання заходів програми  використано 117,8 тисяч гривень, із них 86,6 тисяч гривень використано ЦПМСД на закупівлю туберкуліну,             26,2 тис.грн. на закупівлю флюорографічної та рентгенівської плівки. На жаль коштів виділяється недостатньо.

         Значний вплив на захворювання туберкульозом має епідемія                    ВІЛ-інфекції/СНІДу. Віл-інфекція є потужним чинником, який сприяє розвитку активної форми туберкульозу у носіїв латентної інфекції  та підвищує ймовірність розвитку рецидивного туберкульоз.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного лікаря центральної районної лікарні взяти до відома(Інформація додається).

2. Головному лікарю центральної районної лікарні, головному лікарю Центру первинної медико санітарної Допомоги продовжувати виконувати заходи  Програми протидії захворювання на туберкульоз.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю.

 

 

 

Голова ради                                                                                       В.В.Міхненко

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 100 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0