Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 7 » Проект Рішення
10:40
Проект Рішення

 

УКРАЇНА

 

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Тридцять п’ята сесія                                                                                          VІ скликання

від 16.10.2015р.     №

 

Про хід виконання рішення районної

ради від 19.08.2005 року №270 «Про

затвердження Програми – Питна вода

Радомишльського району на 2006-2020 роки»

 

            Заслухавши та обговоривши подану інформацію начальника  відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і будівництва та цивільного захисту населення Романенка О.М. щодо виконання заходів Програми  - Питана вода Радомишльського району на 2006-2020 роки, районна рада відмічає, що водозабезпечення населення району здійснюється з централізованих та децентралізованих джерел. На території району зареєстровано та функціонує три комунальні підприємства з надання комунальних послуг по водопостачанню та водовідведенню – це МКП «Водоканал» м.Радомишль, КП «Білком», смт. Біла Криниця та комунальне підприємство с.Потіївка.

            З метою  забезпечення беззбиткового функціонування комунальних підприємств органами місцевого самоврядування відпрацьовано ряд проектно-кошторисних документацій по капітальному ремонту та технічному переоснащенню водогінних мереж, станцій другого підйому. Так по міському комунальному підприємстві «Водоканал» виготовлено робочі проекти по реконструкції системи водопостачання по вул Шевченка, Петрівській та по вулиці Петра Жудри в м. Радомишлі, але із-за відсутності коштів в місцевих бюджетах роботи по даних напрямках не виконувалися.

            На даний час проведені  роботи по капітальному ремонту водогінної мережі по вулиці Міськради в м. Радомишлі.

            Враховуючи те, що вартість електроенергії є основною складовою собівартості води господарсько-питного призначення, енергозбереження є однією з основних проблем модернізації системи питного водопостачання та забезпечення виконання енергоефективних заходів на станції другого підйому міського водогону м. Радомишль було встановлено сучасні насоси, які дали значне зменшення енерговитрат, також встановлено нові насоси на каналізаційно-насосній станції та очисних споруд.

            Відкоригована проектно-кошторисна документація з реконструкції міських очисних споруд в м.Радомишлі, але в зв’язку з відсутністю коштів роботи з реконструкції нерозпочаті.

            Децентралізоване водопостачання здійснюється з 804 колодязів громадського користування. Контроль за санітарно-технічним станом колодязів показав, що стан колодязів незадовільний: значна частина колодязів потребує ремонту стінок, частина незабезпечена навісами, кришками, відрами, не здійснюється хлорування.

            Районною державною. Адміністрацією розглядаються питання щодо використання та охорони вод, відтворення водних ресурсів та якісної питної води, контролюється правила та норми користування системи водопостачання, дотримання режиму зон санітарної охорони джерел питного водопостачання у відповідності до затверджених проектів. Реалізація водопостачання виконується у відповідності ліцензій на ці види діяльності.

            Відповідно до інформації Малинського міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби в Житомирській області взяті проби води з міського водогону відповідають санітарним нормам.

            Враховуючи вищенаведене та відсутність фінансування з державного та місцевих бюджетів на виконання заходів програми «Питна вода Радомишльського району на 2006-2020 роки» виконується частково.

            Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вищенаведене, рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

            1. Інформацію начальника відділу містобудування, архітектури,                           житлово-комунального господарства і будівництва та цивільного захисту населення                   Романенка О.М.  , взяти до відома (Інформація додається)

 

2. Рекомендувати:

2.1. Сільським, селищним, міській радам та районній державній адміністрації забезпечити  виконання заходів програми..

2.2. Посилити контроль над проведенням хлорування колодязів громадського користування.

 

 

Голова ради                                                                                              В.В.Міхненко

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 147 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0