Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 14 » Проект Рішення
15:42
Проект Рішення

УКРАЇНА  

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Шоста  сесія                                                                              VIІ скликання

17.06.2016 року                                                                        № 

 

Про делегування повноважень
районної ради районній державній

адміністрації

 

У зв’язку із змінами внесеними Законами  № 969-IV від 19.06.2003р.,             № 1160-IV від 11.09.2003р., № 509-VI від 16.09.2008р., № 322-VIII від 09.04.2015р., № 490-VIII від 02.06.2015р. у статтю 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  відповідно до статей  43, 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань законності, правопорядку, прав громадян, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Делегувати повноваження районної ради районній державній адміністрації (перелік додається).

2.Взяти до відома вимоги статті 72 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, що районна державна адміністрація підзвітна і підконтрольна районній раді у частині делегованих повноважень, а також у виконанні рішень ради з цих питань.

3. З набранням чинності цим рішенням рішення шостої сесії третього скликання Радомишльської районної ради від 26.05.1999 року «Про делегування повноважень районній державній адміністрації» та другої сесії четвертого скликання від 26.06.2002 року №22  «Про делегування повноважень районній державній адміністрації» втрачають свою чинність.

4. Покласти контроль за виконанням рішення на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку, прав громадян, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування. 

Голова  ради                                                                                           О.Л. Потієнко 

 

    

                           Додаток

                                                                    до рішення районної ради ради

                                              від 17.06.2016р. №

 

ПЕРЕЛІК

повноважень районної ради, які делегуються  районній державній адміністрації

 

1.  Підготовка і внесення на розгляд районної ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку району, цільових програм з інших питань, а в місцях компактного проживання національних меншин – також програм їх національно-культурного розвитку, проектів рішень, інших матеріалів з цих питань, забезпечення виконання рішень ради.

2.  Підготовка пропозицій до програм соціально-економічного  та культурного розвитку району,  загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального та культурного розвитку України.

3. Забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку території району, ефективного використання природних, трудових та фінансових ресурсів.

4. Підготовка і подання до відповідних органів виконавчої влади фінансових показників і пропозицій до проекту Державного бюджету України.

5.  Сприяння інвестиційній діяльності на території району.

          6. Об'єднання на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території, і населення, а також бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури, шляхів місцевого значення, на капітальний та поточний ремонт вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення (як співфінансування на договірних засадах) та на заходи щодо охорони праці та охорони навколишнього природного середовища;

7. Залучення в порядку, встановленому законом, підприємств, установ та організацій, які не належать до комунальної власності, до участі в обслуговуванні населення відповідної  території, координація цієї роботи.

8. Затвердження  маршрутів   і  графіків  руху  місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту.

9. Підготовка питань про визначення у встановленому законом порядку території, вибір, вилучення (викуп) і надання землі для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією.

10. Організація охорони, реставрації, використання пам'яток історії та культури, архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та садибних комплексів, природних заповідників місцевого значення.

11. Підготовка висновків щодо проектів місцевих містобудівних програм відповідних адміністративно-територіальних одиниць, що затверджуються сільськими, селищними радами.

12.Видача  замовникам  відповідно   до   законодавства   містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок за межами населених пунктів.

13. Забезпечення відповідно до законодавства розвитку науки, усіх видів освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури та спорту, туризму; сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості,  національно-культурних традицій населення,  художніх промислів і ремесел, роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських  та неприбуткових організацій, які діють у сфері освіти, охорони здоров'я, культури, фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді.

        14. Підготовка і подання на затвердження ради пропозицій щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні; внесення пропозицій до відповідних державних органів щодо оголошення природних та інших об'єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам'ятками історії або культури, які охороняються законом, підготовка і подання на затвердження ради пропозицій щодо оголошення в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами "сезону тиші" з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу;

15. Вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону,   інформування про них населення, залучення у встановленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення.

16. Координація на відповідній території діяльності місцевих землевпорядних органів.

17. Здійснення контролю за використанням коштів, що надходять у   порядку   відшкодування   втрат   сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, пов'язаних із вилученням (викупом) земельних ділянок.

18. Забезпечення виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів, прийнятих районною радою.

 

 

Заступник голови районної ради                                                   В.В.Міхненко

 

 

 

 

 

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 99 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0