Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 4 » Проект Рішення Про надання одноразової грошової допомоги
14:34
Проект Рішення Про надання одноразової грошової допомоги

УКРАЇНА

 

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Восьма сесія                                                                                                                      VІІ скликання                                                                                                                     07.10.2016 р.                                                                                                 №

 

Про надання одноразової

грошової допомоги

 

         Розглянувши заяву  Малофеєвої О.О. про надання одноразової грошової допомоги та враховуючи, що заявниця є прийомною матір’ю трьох неповнолітніх дітей-сиріт у відповідності до «Договору про влаштування дітей на виховання та спільне проживання у прийомну сім’ю в м. Радомишль» від 13.06.2013 року № 1 між райдержадміністрацією та Малофеєвою О.О.,  керуючись рішенням тридцять першої сесії сьомого скликання від 13.03.2015 року № 451 «Про затвердження Районної Програми надання одноразової грошової допомоги громадянам району» та рішенням восьмої сесії сьомого скликання від 07.10.2016 року №    «Про внесення доповнень до районної Програми надання одноразової грошової допомоги громадянам району» від 13.03.2015 року № 451 «Про затвердження  районної Програми надання одноразової грошової допомоги громадянам району», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань  бюджету  і комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

         1. Виділити кошти Малофеєвій Олені Олексіївні (ідентифікаційний номер 2668305907), яка проживає за адресою м. Радомишль вул. Лутовецька, 88  в сумі 11200 грн. (одинадцять тисяч двісті гривень) на поліпшення житлових умов та встановлення газового опалення від перевиконання доходної частини районного бюджету.

         2. Начальнику управління фінансів райдержадміністрації (Духніч О.І.) при перевиконанні доходної частини районного бюджету передбачити кошти для Малофеєвої О.О.

       3. Контроль за виконання рішення районної ради покласти на постійну комісію районної ради з питань  бюджету  і комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                                                        О.Л. Потієнко

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 87 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0