Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 4 » Проект Рішення Про погодження та призначення директора Комунального закладу «Радомишльський районний будинок культури»
14:35
Проект Рішення Про погодження та призначення директора Комунального закладу «Радомишльський районний будинок культури»

УКРАЇНА

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської області

 

РІШЕННЯ

 

Восьма сесія                                                                                         VІІ скликання 07.10.2016 року                                                                                     № 

 

Про погодження та призначення

директора Комунального закладу

«Радомишльський районний будинок культури»

 

           Розглянувши лист начальника відділу культури районної державної адміністрації Мазуркевича С.Ю. від 29.09.2016 року № 285, враховуючи рішення конкурсної комісії від 23.09.2016 року створеної наказом відділу культури районної державної адміністрації від 20.09.2016 року № 34-к з визначення кандидатів на посаду директора Комунального закладу «Радомишльський районний будинок культури», яка визначила переможця конкурсу Катерленка С.Б., керуючись рішенням четвертої сесії сьомого скликання від 18.03.2016 року  № 68 «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад  керівників комунальних  підприємств, установ, закладів, що належать до  спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Радомишльського району», Законом України «Про культуру» та статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю і з питань бюджету та комунальної власності районна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

         1. Погодити призначення Катерленка Сергія Борисовича директором Комунального закладу «Радомишльський районний будинок культури» на умовах контракту строком на п’ять років з 07 жовтня 2016 року по 06 жовтня 2021 року.

        2. Доручити голові районної ради Потієнку О.Л. укласти контракт з Катерленком С.Б. згідно з чинним законодавствам (додається).

         3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Міхненка В.В.

 

Голова ради                                                                                            О.Л. Потієнко

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 108 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0