Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 14 » Проект Рішення Про вихід зі складу засновників Комунального підприємства редакції газети «Зоря Полісся»
15:38
Проект Рішення Про вихід зі складу засновників Комунального підприємства редакції газети «Зоря Полісся»

УКРАЇНА

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Четверта сесія                                                                                                           VІІ скликання     18.03.2016р.                                                                                            № 

 

Про вихід зі складу  засновників

Комунального підприємства

редакції  газети «Зоря Полісся»

 

            Відповідно до Законів України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», Установчого договору співзасновників друкованого засобу масової інформації – Комунального підприємства редакції  газети «Зоря Полісся», звернення трудового колективу редакції  газети «Зоря Полісся» від 16.02.2016 року №5 з пропозицією до районної ради прийняти рішення про реалізацію пріоритетного права трудового колективу про спосіб реформування друкованого засобу масової інформації та редакції, а також про вихід із засновників газети та редакції газети «Зоря Полісся», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

       1. Вийти зі складу засновників (співзасновників) Комунального підприємства редакції газети «Зоря Полісся» (код ЕДРПОУ 02472418).

       2. Визначити спосіб реформування Комунального підприємства редакції газети «Зоря Полісся» у відповідності до пункту другого частини першої статті 3 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» тобто з перетворенням редакції членами її трудового колективу у суб'єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.

       3. Рішення районної ради про реформування Комунального підприємства редакції газети «Зоря Полісся» у місячний строк з дня його прийняття опублікувати на веб-сайті Радомишльської районної ради і надіслати Державному комітету телебачення і радіомовлення України та Міністерству юстиції України.

     4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                                           О.Л. Потієнко

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 402 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0