Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 10 » Проект рішення про звернення депутатів районної ради до Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України
10:16
Проект рішення про звернення депутатів районної ради до Верховній Раді України та Кабінету Міністрів України

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

Житомирської  області 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять дев’ята сесія                                                                          VІ скликання

Від 12.12.2014р.     №

 

Про звернення депутатів районної ради

до Верховній Раді України та

Кабінету Міністрів України

щодо встановлення  статусу учасників

бойових  дій та надання пільг

учасникам Антитерористичної операції 

 

 

         Розглянувши звернення депутатів Брусилівської районної ради Житомирської області до районних рад  щодо встановлення  статусу учасників

бойових  дій та надання пільг  учасникам Антитерористичної операції,  керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА :

 

         1. Підтримати звернення депутатів Брусилівської районної ради Житомирської області.

2. Направити вищеназване звернення до  Верховної ради України та  Кабінету Міністрів України.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                           В.В.Міхненко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Верховній Раді України,

Кабінету Міністрів України

 

Звернення

депутатів Брусилівської районної ради

щодо  встановлення  статусу учасників бойових  дій та надання пільг для учасників Антитерористичної операції 

 

Поточна ситуація в Україні - проведення Антитерористичної операції (АТО)  в східних областях - зумовлює значне збільшення кількості сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, зниження їх життєвого рівня.

Тому виникає необхідність надання додаткових соціальних гарантій учасникам АТО, членам їх сімей, а також сім'ям, члени яких постраждали під час проведення АТО, зокрема, у частині надання пільг на житлово-комунальні послуги.

На даний час надходить велика кількість звернень громадян, які беруть безпосередню участь в АТО та членів їх сімей щодо надання зазначених пільг.

Чинним законодавством непередбачено надання пільг за рахунок державного бюджету громадян без встановлення відповідного статусу та посвідчення. На сьогодні жоден житель району, який бере або брав участь в АТО статусу учасника бойових дій не має.   Дана ситуація призводить до незадоволення громадян, понижує моральний дух військовослужбовців.

У зв’язку з вищевикладеним просимо прискорити надання статусу учасників бойових дій учасникам АТО.

До моменту надання статусу учасника бойових дій просимо розглянути можливість та прийняти законодавчі акти, які б регламентували надання, за рахунок коштів державного бюджету, знижки  плати  за користування комунальними послугами (газом,  електроенергією та іншими  послугами)  та скрапленим  балонним  газом  для побутових потреб в межах середніх норм  споживання працівникам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особам рядового, начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали, або беруть, безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах АТО та членам їх сімей до  отримання відповідного посвідчення на основі інших підтверджуючих документів, зокрема, довідки про безпосередню участь особи в АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

 

За дорученням депутатів

Брусилівської районної ради

голова районної ради                                                             А.Л.Шишковський              

 

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 246 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0