Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 17 » Радомишльщина в жалобі за загиблими героями
12:59
Радомишльщина в жалобі за загиблими героями

Туга, нестерпний біль відчували три дні поспіль радомишляне. Ось і на нашу древню поліську землю прийшло горе. 

Тужливі передзвони линуть над майданом, на будинках державні прапори  з чорними стрічками...   Люди поспішають щоб попрощатися і віддати останню шану Героям України, захісникам її суверенитетуСергію Хаустовичу, Миколі Назарчуку,  Володимиру Глубокову.

    

До Районного будинку культури, на Меморіал Слави , до батьківської хати  люди заполонили вулицю і приміщення, де встановили три труни з Героями для прощання. Люди несли квіти та вінки, на очах сльози за молодим життям, яке обірвалось так раптово.

 

 

Жалобний і почесний коридор з людей розташувався для того, щоб провести хлопців в останню путь.

 

 

Люди в очікуванні коли загиблих винесуть, перемовляються між собою. «Коли закінчиться ця безглузда війна! Скільки ще життів потрібно, щоб її зупинити?»

Живим коридором на плечах побратимів труни із загиблими винесли і понесли по майдану до Храму. Усі дружно скандують «Ге-ро-ї не вмирають!», «Ге-ро-ї не вмирають!» і «Слава!», «Слава!». Ніхто не соромиться сліз.

 

 

 

Так Радомишльщина зі сльозами на очах прощалася зі своїми мужніми захисниками, які із честю виконували свій службовий та громадянський обов'язок, не покинули поле бою і віддали своє життя заради миру в Україні.

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 171 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0