Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Січень » 10 » Радомишльський районний відділ Державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє…
09:38
Радомишльський районний відділ Державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє…

    

Найбільша радість у родині – це поява малюка. Упродовж минулого року органами державної реєстрації актів цивільного стану Радомишльського району Житомирської області було зареєстровано 319 народжень. з них районним відділом - 207, виконавчими комітетами - 112. 

Першою дитиною поповнились – 135 сімей; другою дитиною поповнились – 108 сімей; третьою дитинкою -  41 сім’я; четвертою – 19;  п’ятою – 10; у двох сім’ях з’явилось по шостій дитині; у трьох сім’ях народилось по сьомій дитині та у одній сім’ї народилась восьма дитина.

У січні-грудні 2016 року народилось 162 дівчинки та 157 хлопчиків.  Проведено реєстрацій народжень відповідно до ст. 135 Сімейного кодексу України – 45; відповідно до ст. 126 Сімейного кодексу України – 65 реєстрацій. 209 реєстрацій народжень дітей проведено згідно ст.133 Сімейного кодексу України

Найпоширеніші імена, які надавались дітям при державній реєстрації протягом 2016 року для хлопчиків були: Владислав, Феодосій, Назар, Олександр, Максим, Святослав, Роман, Сергій, Богдан, Кирило, Нікіта, Михайло, Віктор, Єгор, Павло, Юрій, Денис, Олексій, Кіріл, Давід, Гліб, Ілля, Марко, Микола, Мечислав, Ярослав, Тимофій, Марк, Іван, Домінік; для дівчаток - Вікторія, Марина, Софія, Маргарита, Ангеліна, Каріна, Вікторія, Іванна, Єва, Діана, Поліна, Анна, Вероніка, Злата, Владислава, Євгенія, Лілія, Дарія, Марія, Даша, Каміла, Мілана,Єлизавета.

 

Як вже повідомлялось, з березня 2016 року Радомишльським районним відділом здійснюються виїзні прийоми громадян безпосередньо у пологовому відділенні Радомишльської ЦРЛ, де видаються свідоцтва про народження малюків. Торік їх тут одержали 87 щасливих матусь. 

Ще одна приємна новація - батьки мають можливість одночасно з реєстрацією народження зареєструвати і місце проживання своєї дитини.
За бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини, як у відділі так і у пологовому будинку.

Упродовж року, що минув, у районі одружилось 169 пар. Варто відзначити, що з 01жовтня 2016 року (відповідно до змін, внесених до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану») передбачено видача двох свідоцтв про шлюб, як нареченому так і нареченій. Також, внесеними змінами не передбачено проставлення штампів у паспортах громадян України як при державній реєстрації шлюбу, так і при розірванні шлюбу. 

Протягом 2016 року за спільною згодою у відділі розлучились - 35 пар, на підставі рішень судів, постановлених після набрання чинності Законом України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану» суду розлучилось 96 пар. Загалом протягом 2016 року розірвали шлюб 131 пара.

         У  2016 році по Радомишльському району зареєстровано 709 смертей. Радомишльським районним відділом зареєстровано - 229 смертей, з них 4 смерті дітей віком до 1 року. Виконавчими комітетами зареєстровано Радомишльського району зареєстровано – 480 смертей, з низ 2 смерті дітей віком до 1 року.

Протягом року працівниками відділу надавались адміністративні послуги щодо проставляння апостилю на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, призначених для використання на території інших держав.

          

         Начальник відділу                                                         Люлмила Щипанська

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 193 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0