Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 22 » Реєструємо новонароджену дитину по-новому. Зручно, просто, доступно.
12:43
Реєструємо новонароджену дитину по-новому. Зручно, просто, доступно.

       Сім’я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою – це закріплено в статті 51 Конституції України. 

    Щоб зробити невеликий внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління, з метою реалізації сервісів Міністерства юстиції України, забезпечення ефективної роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану та створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 26.08.2015 №1593/5, та наказу  Головного територіального управління юстиції у Житомирській області від 15.03.2016 за №22-аг «Про виїзний прийом громадян у закладах охорони здоров’я, пов'язаний з державною реєстрацією народження» з 14 березня 2016 року у місті Радомишлі запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Радомишльського районного управління юстиції у Житомирській області документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини безпосередньо у закладах охорони здоров’я. 

     З цього питання працівниками відділів ДРАЦС здійснюється виїзний прийом громадян безпосередньо в акушерсько-гінекологічному відділенні Радомишльської центральної районної лікарні,  де приймаються пологи.

Суть заходу полягає у можливості отримання свідоцтва про народження дитини, ще до виписки з пологового будинку.

      Очікується, що дана послуга спростить взаємодію молодих батьків з державними структурами та значно заощадить час. 

    Отже, збираючи все необхідне до пологового будинку, слід взяти з собою: паспорт батька та матері; свідоцтво про шлюб. На випадок тих чи інших питань до батька (батьки на різних прізвищах, визнання батьківства), при державній реєстрації народження дитини, необхідна присутність і самого батька. 

Відділом ДРАЦС Радомишльського районного управління юстиції у Житомирській області та Акушерсько-гінекологічним відділенням Радомишльської районної лікарні  з 14 березня 2016 запроваджено сервіс, щодо прийому документів  для державної реєстрації народження дитини  за бажанням батьків) та видача відповідних документів (свідоцтва про народження, витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження  із зазначенням відомостей про батька, відповідно до ч.1 ст. 135 Сімейного кодексу України ).

Прийом та видача документів здійснюється:

з  9.00 год. до 10.00 год.   ВІВТОРОК,  ПЯТНИЦЯ.

Перелік необхідних документів для проведення державної реєстрації:

– медичне свідоцтво про народження дитини;

– паспорти батьків дитини ;

– свідоцтво про шлюб (за наявності).

Прийом та видача документів, а також проведення державної реєстрації народження здійснюється безкоштовно.

    Також, заяву про державну реєстрацію народження, відповідно до ст. 144 Сімейного кодексу України,  можна подати протягом місяця з дня народження дитини  безпосередньо до відділу  ДРАЦС Радомишльського районного управління юстиції у Житомирськй області (тел. 4-30-71) .

 

Начальник відділу                                                                                    Л.В.Щипанська

 

 

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 116 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0