Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Серпень » 14 » СИМВОЛИ СВОБОДИ ТА ГІДНОСТІ
12:59
СИМВОЛИ СВОБОДИ ТА ГІДНОСТІ

Україна вступила в листопаді 1995 року  в міжнародну організацію 47 європейських держав «Рада Європи»  і стала її повноправним 37-м членом. Вступом до цієї важливої міжурядової структури, заснованій 5 травня 1949 року, Україна підкреслила свою приналежність  до європейської сім’ї народів.

         З набуття Україною членства в Раді Європи у органів влади держави з’явився новий напрям діяльності, пов'язаний з приведенням національного законодавства у відповідність до норм і стандартів Ради Європи. Україна є членом 32 міжнародних організацій. 27 червня 2014 року Президент України П. Порошенко підписав економічні положення Угоди про асоціацію  Україна-ЄС. Асоціація – це не просто питання економіки, а прагнення громадян України до європейських стандартів життя.

       

  Сине полотнище  з дванадцятьма жовтими зірками, які утворюють коло по середині є символом Європейського Союзу та Ради Європи. Враховуючи, що прапор Європи став символом боротьби народу України за демократію на Майдані Незалежності, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення районної організації ВО «Свобода», рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, районна рада на 26 сесії вирішила - встановлювати щоденно Державний прапор України, прапор Радомишльського району, прапор  Ради Європи  та Європейського Союзу.

         Від сьогодні два прапори вже майорять  перед входом до адміністративного будинку районної ради.

 

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 463 | Додав: rada | Рейтинг: 4.0/1