Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Вересень » 17 » Театр «Дзеркало» презентує радомишлянам виставу «Полусмак останнього кохання»
12:39
Театр «Дзеркало» презентує радомишлянам виставу «Полусмак останнього кохання»

     23 вересня 2014 року о 14-00  в районному Будинку культури (колишній кінотеатр ім.. Т.Г. Шевченка) відбудеться вистава театру української традиції «Дзеркало».

Вхід вільний.

Довідка: Театр української традиції „Дзеркало” розпочав свій творчий шлях на початку 80-х років як театральний гурт київського андеграунду у підвалах будинку на Татарці, де брати Володимир і Віталій Петранюки згуртували навколо себе робітничу молодь, яка прагнула мовою театрального мистецтва долати атмосферу задухи, що панувала в тоталітарній країні.

     За чверть століття театр на чолі з режисером Володимиром Петранюком, здобувши широке визнання та переживши нелегкий період перебудови,  помандрував світом: виступав у Лондоні та Новосибірську, Парижі й Варшаві.

       2004 року повернувся до Києва, де сконцентрував сили на новому напрямі – відродженні духовного спадку рідного народу, втіленні етнічних та фольклорних образів у музично-драматичних виставах і з першого січня 2006 року розпочав здобувати розголос як театр української традиції „Дзеркало”.

        Двадцять п’ятий рік від заснування і восьмий рік у Дніпровському районі столиці існує цей унікальний колектив однодумців.

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 175 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0