Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 27 » ТУТ НАРОДЖУЮТЬСЯ ЗІРКИ...
10:11
ТУТ НАРОДЖУЮТЬСЯ ЗІРКИ...

Так могли б сказати всі глядачі, що побували 23 листопада на ювілейному концерті школи танцю Олени Сафонової, присвяченому пятиріччю творчої діяльності  та з дня відкриття школи. Дивлячись на цей талановитий дружний коллектив, важко повірити, що всього лише 5років тому школа починалася з трьох   дівчаток та їх керівника – Олени Сафонової, яка танцювала , здаеться, все життя.

Школа відкрила свої двері    в 2009 році. І за 5 років діти досягли багато чого. Вони - багаторазові призери міжнародних та всеукраїнських конкурсів, у 2013 році  Олена Сафонова започаткувала  дитячий   фестиваль  «Талановиті діти Полісся».   Завдяки підтримці батьків діти побували в багатьох містах України та за кордоном.

Неймовірні хореографічні постановки, різноманітність репертуару, яскраві костюми і надихаюча енергія   робить  виступи  незабутніми. Концерт на честь дня народження колективу  проходив у новому Будику культури. В теплому приміщені зібралось чимало народу, вільних місць не було. Адже виступи дитячих колективів це завжди свято.

Гостями свята стали голова Радомишльської районної ради Віктор Міхненко, головний балетмейстер Житомирського Академічного Українського музично-драматичного театру ім. І.Кочерги Ірина Антонюк, танцювальний колектив «Первоцвіт» Радомишльського Будинку дитячої творчості (керівник Раїса Глущенко),  студія спортивно-бального танцю «Силует» (керівник Тетяна Вишнівська». Привітати ювілярів з цією хвилюючою подією також прийшли батьки, родичі та радомишляне.

«Я знаю, у цього колективу прекрасне майбутнє! І сьогодні напередодні чергового дня народження, я   хочу щиро подякувати і привітати керівника і організаторів цього прекрасного дитячого дійства, а всім дітям  хочу побажати міцного здоров'я і багато творчих перемог », - сказала Ірина Антонюк.

Цей день залишив найяскравіші враження та емоції, як для дітей, так і для всіх присутніх на концерті. І хоча прощатися не хотілося,  але ми знову чекаємо цієї зустрічі і можливості насолодитися творчістю чудового коллективу.

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 158 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0