Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Грудень » 7 » У виборі не помилилися
09:36
У виборі не помилилися

    Минув рік, як було обрано депутатом районної ради Віктора Олександровича Гуровського.  Людина не нова  для Забілоччя. Знають його односельчани змалечку. Знали та поважали  батьків. Рано пішов  з життя батько і мати піднімала на ноги чотирьох синів одна.  Вивела їх на широку життєву стежину. Школа, училище, служба у лавах армії, робота на станко будівному заводі у Києві.  Нарешті своя справа.

            Доля склалась так, що повернувся Віктор Олександрович у своє рідне село Забілоччя.  Подивився навкруги. Замислив він „підняти” село. Розповів про плани людям і  вони повірили в їх прагнення.    

            „Доброзичливий, чуйний, - говорять про нього односельці. Доброта - одна з рис характеру Віктора Гуровского. Тому і допомагає він  малозабезпеченим родинам, пенсіонерам. Забезпечує одиноких дровами на зиму. Не відмовляє і тим, хто просто до нього звертається.

            За рік обрання, за ініціативи Віктора Олександровича, розчищені два сільських кладовища, приводяться в належний стан дороги по селу. Отримує підтримку і православна громада.  Звичайно, плани на майбутнє теж є: освітлення вулиць, відновлення роботи дитячого садочка.  Саме головне – газифікація . Попереду велика та копітка робота, але не все залежить від депутата та сільського голови.

            Захищає інтереси Забілоцької громади Віктор Олександрович і на сесіях районної ради. Е постійним учасником роботи сесії та постійних комісій райради. Така вона робота депутата – допомагати  людям не беручи нічого взамін.

            „Людина, яка не шукає слави та влади. Людина на своєму місці”, - говорять про нього односельці. А саме головне, що довелось почути: ”Ми в Гуровському не помилились!”  Довіра людей яки тебе обрали – це найвища оцінка роботи депутата.Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 234 | Додав: Ksunija | Рейтинг: 0.0/0