Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 11 » В радомишльські й районній лікарні встановлено новий апарат ультразвукової діагностики
15:34
В радомишльські й районній лікарні встановлено новий апарат ультразвукової діагностики

Сучасну медицину дуже складно уявити без ультразвукової діагностики. Цей нехірургічний і високоточний спосіб дозволяє визначити дуже багато захворювання на початкових стадіях розвитку.  В радомишльські й районній лікарні встановлено новий  апарат ультразвукової діагностики фірми Toshiba вартість якого 1 млн 100 тис.грн.. 

Це стало можливим завдяки ініціативі депутатів обласної ради Миколи Григоровича та Анатолія Павленко. Житомирською обласною радою виділено Радомишльській райлікарні 600 000 грн. для придбання апарата ультразвукової діагностики. Для цього районна держадміністрація та районна рада спрямувати 100 тис. грн з районного бюджету. Дольову участь взяли сільськи ради: Кочерівська сільська рада виділила 200 тис. грн, Радомишльська міська рада та Забілоцька ради спрямували по 50 тис. грн. , Кримоцька, Лутівська, Кичкирівська, Борщівська, Чайківська, Ставецька сільськи ради. Допомогу у встановлені надав Радомишльський ДПЛМГ.

Новий апарат має три датчики для  обстеження щитовидної залози, органів травлення, гінекологія, кардіологія …  Звичайно обстеження безкоштовне, але на витратні матеріали має сплачувати пацієнт.

В планах придбати новий електроніж для хірургії та інше медичне обладнання. Для цього з районного бюджету спрямовано 200 тис.грн.

 

 

  На фото:Віра Драган, діагностика на новому апараті. 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 83 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0