Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 17 » Відбувся фінал спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування
10:23
Відбувся фінал спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування

  У п'ятницю, 13 травня, у Бердичеві відбулась VII обласна спартакіада спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування. Змагання проходили під гаслом, яке вже стало традиційним, -  «Спорт об’єднує всіх в одну команду». Радомишльська збірна команда теж взяла участь у змаганнях.

В п’ятницю на фінал спартакіади прибули 18 команд  - представників районних та міських рад нашої області. Змагання проводились з таких видів спорту як волейбол, міні-футбол, теніс настільний, шашки та швидкі шахи.

Головним суддею спартакіади був голова Житомиської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Борис Шевчик.

На урочисту церемонію відкриття змагань та для підтримки депутатів і працівників районних  та міських рад області прибув перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

Переможцями у загальному заліку стала збірна команда Радомишльської районної ради. Друге місце посіла команда Ружинської районної ради, а третє – команда Коростеньскої районної ради.

Зараз формується збірна команда Житомирської області зі складу депутатів рад усіх рівнів для участі у всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд органів місцевого самоврядування, яка відбудеться з 6 по 11червня в м. Чорноморськ Одеської області.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою!

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 132 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0