Вітаю Вас, Гість
Головна » 2011 » Грудень » 12 » Відзначили свято самоурядовці
16:23
Відзначили свято самоурядовці

 Відзначили свято самоурядовці

 

Другого грудня Радомишльщина урочисто відзначила день місцевого самоврядування.

         Цього року свято вдалося на славу. Зал засідань був заповнений вщерть .За традицією свято відкрив голова Радомишльської районної ради В.А.Тужик. Він представив почесних гостей свята: народного депутата України М.М.Рудченка, депутатів обласної ради В.М.Яцкевича, В.А.Пехова, О.В.Саричева, Н.А.Данилюк, І.А.Харитончука – голову Радомишльської районної державної адміністрації. Потім він звернувся до присутніх з вітальним словом. Зокрема він сказав:” Місцеве самоврядування є одним з головних елементів розвитку демократичного конституційного  ладу в суспільстві. Воно втілює місцеві інтереси територіальних громад та делеговані державою повноваження в межах Конституції і відрізняється від інших форм влади своїми формами діяльності, повноваженнями, правовим захистом і відповідальністю.

Сьогодні в органах місцевого самоврядування  району працюють понад 150 посадових осіб та 486 депутатів місцевих. Це потенціал розуму району. Вони вирішують  повсякденні питання життєдіяльності своєї територіальної громади. Кожен з них працює для людей та заради людей.

Районна рада працює над посиленням компетентності органів місцевого самоврядування та відповідальності за розв’язання всіх питань, що виникають на місцевому рівні...

Кожний житель тієї чи іншої територіальної громади хоче мати гарантований добробут, а тому обирає найкращих своїх представників на посади голів місцевих рад. І найвищою нагородою  представникам органів місцевого самоврядування  є повага та вдячність людей, які їх обрали. Як приклад цьому: вже вчетверте  обраний Великорацьким сільським головою Романенко Микола Якович, Верлоцьким сільським головою – Кучерявенко Василь Анатолійович, втретє - Мірчанським сільським головою Журавський Микола Володимирович.”

З теплими словами вітання звернулися до присутніх І.А.Харитончук, голова РДА, М.М.Рудченко, В.А.Пехов. В.М.Яцкевич та інші.

Кращим представникам органів місцевого самоврядування були вручені почесні грамоти, подяки та подарунки.

Святковий настрій в залі  створювали місцеві таланти: працівники та вихованці районного будинку культури, викладачі дитячої музичної школи, міського будинку дитячої творчості, Потіївського Будинку культури та народний ансамбль з Володар – Волинська «ЧІП».

 

 


Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 270 | Додав: Ksunija | Рейтинг: 5.0/1