Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Лютий » 14 » Вітання до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
15:47
Вітання до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

  Дата виведення радянських військ з Афганістану – 15 лютого – стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. Нині, у 25-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували сини Радомишльщини. Серед яких незабутні імені Героя Росії, генерал-лейтенанта Петра Шкідченка, лейтенанта Юрія Матрушенко, Леоніда Пивовара, прапорщика Олександра Кондратьева,  сержанта Василя Мартиненко, Василя Василенко, Віталія Пасюка.

На сьогодні на Радомишльщині загін учасників афганської війни, нараховує 60 воїнів-інтернаціоналістів. Воїнів інших локальних конфліктів, і в тому числі тих, що Україна направляла миротворчі контингенти за роки своєї незалежності - 38

Ви, шановні друзі, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє. Патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто та село, рідна України!

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок. Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети.

Від себе особисто та від імені депутатського корпусу Радомишльської районної ради щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з 25 річницею виведенн радянських віск з Афганістану та з  днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щиро бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя!

 

З повагою,

Голова Радомишльської

районної ради                                                               В.А Тужик

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 922 | Додав: rada | Рейтинг: 0.0/0