Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Березень » 8 » Вітання з 8 березня
10:12
Вітання з 8 березня
 

Шановні, любі жінки!

 

Мудреці кажуть: "Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння". І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

      Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед головним жіночим талантом – віддавати себе, свої найкращі якості близьким людям. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий такт, інтуїція, терпіння, витримка, напруження душевних сил – ті дивовижні якості, яких часто так не вистачає нам, чоловікам.

Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Ми свідомі того, що без вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті.  Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте його успіхи і досягнення. Саме тому ми покладаємо великі сподівання на ваш значний внесок у створення благодатної атмосфери творення, в якій маємо всі працювати.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники   підприємств і організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і міліціонери,  працівники культури і службовці ...  

Вітаючи всіх жінок Радомишльщини з цим весняним святом, особливі вітання шлю жінкам , які працюють в органах місцевого самоврядування: сільським головам, секретарям, бухгалтерам, землевпорядникам, сільським, селищним, міським та районним депутатам жінкам, яких у нас 245.

Шановні жінки! Прийміть щирі вітання від себе особисто, районної ради та  виконавчого апарату з святом 8 березня.

Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових   і життєвих перемог!

 

 

Голова районної ради                                            Василь Тужик


Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 798 | Додав: Ksunija | Рейтинг: 0.0/0