Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 6 » З метою недопущення та попередження пожеж та надзвичайних ситуацій
14:44
З метою недопущення та попередження пожеж та надзвичайних ситуацій

5 листопада 2014 року проведено комплексне пожежно – профілактичне відпрацювання с. Заболоть за участю пожежно – рятувальної служби, міліції,  центру зв’язків із громадськістю та служби у справах дітей Радомишльської райдержадміністрації, газового господарства депутатів сільської ради з подвірним обходом с. Заболоть Радомишльського району.  

Під час проведення заходу з місцевими жителями та переселенцями, які прибули з східних областей України з місць проведення АТО проведена профілактично - роз’яснювальна робота щодо дотримання та виконання вимог та правил пожежної безпеки в побуті, роздано листівки, експрес інформації з правил пожежної безпеки, дотримання безпеки при находженні вибухонебезпечних предметів, попередження щодо обмороження, правил експлуатації пічного опалення.

Також в Заболотьській ЗОШ із учнями проведено роз’яснювальну роботу на теми безпеки життєдіяльності, а саме: ознайомлено з основними видами та діями при виявленні вибухонебезпечних предметів, порядок дій при виникненні пожеж, дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Учням показано два повчальних фільми.

Радомишльський районний сектор застерігає: щороку з настанням холодів кожна третя пожежа в області виникає від несправності та неправильного влаштування приладів пічного опалення, тож, для того, щоб уникнути лиха, необхідно дотримуватися елементарного:

  • не допускати перегріву печей, слідкувати, щоб не було тріщин в стінках печей і димоходів;
  • на підлозі перед дверцятами топки необхідно прибити металевий лист розміром 50х70 см;
  • в місцях проходу димаря через дерев’яні конструкції стелі має бути влаштована протипожежна розділка з цегли.

При дотриманні елементарних правил пожежної безпеки Ви збережете своє житло та життя.

У випадку виникнення пожежі дзвоніть по телефону «101» і починайте гасити пожежу підручними засобами.

 

Радомишльський РС

Управління ДСНС України  у Житомирській області

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 130 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0