Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 23 » «З Соборністю в душі, з єдиною Україною в серці»
11:10
«З Соборністю в душі, з єдиною Україною в серці»

22 січня наша країна святкувала день Соборності та Свободи.

Саме цього дня 1919 року було проголошено акт Злуки, тобто воз'єднання Української та Західноукраїнської народних республік.

Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема соборності України є, на жаль, не менш актуальною. І це, напевне, перше, що не можуть пробачити українці сучасним вітчизняним політикам. Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу й Заходу існували завжди. Але сьогодні вони постали надзвичайно гостро. Тому лунають заклики з різних куточків нашої багатостраждальної країни про мир та припинення озброєного протистояння.

 

Про історичні аспекти Соборності та нелегкі часи говорив в цей день и голова Радомишльської районної ради Віктор Міхненко на урочистому зібрані, яке відбулось в  зали засідань районної ради . Про прагнення українців мати свою власну незалежну державу. Згадав голова ради і сучасних Героїв України, які в  час конфронтації зі зброєю в руках захищають прагнення до свободи і разом з присутніми вшанував їх хвилиною мовчання. Про єднання українців говорили і заступник голови райдержадміністрації Олександр Прокопенко, секретар міської ради Валентина Легенчук.

 

Учні шкіл та працівники культури своїм мистецтвом  довели, що українці сильна нація, для яких Україна, українська мова та пісня понад усе. 

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 184 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0