Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 23 » Завітайте до оновленого «Дзвіночка»!
15:35
Завітайте до оновленого «Дзвіночка»!

Ми, дорослі спрямовуємо свої знання, вміння  на забезпечення прав дітей для здобуття якісної освіти. Їх реалізація полягає в модернізації освітніх систем, створенні умов, що дають дітям можливість розвиватися творчими особливостями, рости здоровими, з почуттям власної гідності.

І сьогодні, в  нелегкий для країни час, є і радісні моменти, такі як відкриття після ремонту дошкільного навчального закладу №7, на капітальний ремонт якого із місцевого бюджету було направлено понад 506 тис.грн. Все це зроблено для майбутнього нашої держави – для дітей.

Розділити радість та привітати з чудовою подією дітей та працівників закладу завітали:  міський голова  Олександр Ткачук, заступник голови районної ради Олександр Кобилинський, депутати міської ради, батьки вихованців.

  

За шість місяців було проведено капітальний ремонт приміщення. Встановлено енергозберігаючі вікна, зроблено опалення, ремонти стель, стін, підлоги, облаштовані санітарні кімнати і відремонтовано харчоблок та пральня,  закуплені нові меблі. Не обійшлося й без допомоги спонсорів, долучилися до облаштування групи для своїх діток і батьки. Особливі слова вдячності  від батьків вихованців звучали на адресу міського голови та депутатського корпусу міської ради,  приватних підприємців: Банькова С., Керова К., Грасса Вл., Вакуленко Р., Красуленко Р., Кижлая І., Грасса В.

  

Приємним подарунком для присутніх став невеличкий концерт, підготовлений вихованцями закладу. У відповідь присутні гості подарували дітям подарунки.

  

Після завершення урочистостей гості мали змогу оглянути затишні і світлі кімнати дошкільного навчального закладу та на власні очі переконатися у тому, що тут створено всі необхідні умови для комфортного перебування та виховання дітей.

Як розповіла директор закладу Вікторія Кижлай, у зв'язку із збільшенням звернень батьків до ДНЗ№7 на влаштування дитини в навчальний заклад, у грудні місяці було відкрито додаткову четверту групу. Дякуючи Складановському Р.Д. та Духніч О.І., депутатам районної ради на облаштування групи було виділено 50 тис.грн., а завдяки міській раді ці кошти було профінансовано. Відкриття додаткової групи дало можливість для створення 4-х додаткових робочих місць. Також з січня місяця в садочку функціонує хореографічний гурток(викладач Сафонова О.П.) та гурток іноземної мови.

У закладі є сучасне ігрове та технологічне обладнання, нові іграшки та меблі, що дозволяєь у повній мірі забезпечити кожній дитині всебічний і гармонійний розвиток, якісну підготовку підростаючого покоління до школи.

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 178 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0