Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Липень » 28 » Проект Рішення Про внесення доповнень до рішення районної ради від 22.02.2013 року № 222 «Про затвердження районної Комплексної Програми с
10:41
Проект Рішення Про внесення доповнень до рішення районної ради від 22.02.2013 року № 222 «Про затвердження районної Комплексної Програми с

 

УКРАЇНА

 

РАДОМИШЛЬСЬКА   РАЙОННА  РАДА

Житомирської  області 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сьома сесія                                                                                                   VІІ скликання

05.08.2016 року                                                                                         №

 

Про внесення доповнень до рішення районної ради

 від 22.02.2013 року № 222 «Про затвердження

районної Комплексної Програми соціального захисту

інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та

незахищених верств населення Радомишльського

району на 2013-2017 роки»

 

Розглянувши лист голови районної державної адміністрації від 26.07.2016 року № 02-19/1414, керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю і бюджету та комунальної власності районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Внести доповнення до рішення районної ради від 22.02.2013 року № 222 «Про затвердження районної Комплексної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Радомишльського району на 2013-2017 роки», а саме:

1.1. Доповнити до Програми в розділ VI «Напрямки діяльності і заходи Програми» підпункт ІІ доповнити пунктом 14 такого змісту: «Відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії із числа ліквідаторів», пунктом 15 «Відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користуванням телефоном окремим категоріям громадян», пунктом 16 «Відшкодування витрат за надані послуги по перевезенню пільгових категорій залізничним транспортом», пунктом 17 «Відшкодування вартості проведення безоплатного капітального ремонту житла особам, які мають право на таку пільгу» та затвердити Додатки до Програми 3,4,5,6 (додаються).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю;  з питань бюджету та комунальної власності.

 

Голова ради                                                                                           О.Л. Потієнко

 

 

Додаток

до рішення районної ради                                                                                                                    05.08.2016 року №

 

12. Напрями діяльності і заходи Програми

 

з/п

Перелік заходів Програми

Термін виконання заходу

 

Виконавці

Джерела фінансу-

вання

Фінансування

 (усього.)

Орієнтовні обсяги фінансування по етапах ( тис.грн.)

2013

2014

2015

2016

2017

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

14

Відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії та 2 категорії із числа ліквідаторів.

2013-2017

Управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації.

Районний бюджет

6,0

-

-

-

6,0

В межах фінансового ресурсу

15

Відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном окремим категоріям громадян.

2013-2017

Управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації.

Районний бюджет

180,0

-

-

-

180,0

В межах

 фінансового

ресурсу

16

Відшкодування витрат за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян залізничним транспортом.

 

2013-2017

Управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації.

Районний бюджет

50,0

-

-

-

50,0

В межах фінансового ресурсу

17

Відшкодування вартості проведення безоплатного капітального ремонту житла особам, які мають право на таку пільгу.

 

2013-2017

Управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації.

Районний бюджет

100,0

-

-

-

100,0

В межах фінансового ресурсу

 

Разом   

 

 

 

336,0                

-

-

-

336,0

 

                                                              

 

                                                                                                           

                                                 Заступник голови районної ради                                                                                       В.В. Міхненко

Додаток 3

                                   до Програми

 

Порядок

відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам,

постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

1 та 2 категорії

 

1. Цей Порядок є нормативно-правовим актом, який регламентує проведення відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії відповідно до пункту 19 частини першої статті 20 та пункту 4 частини першої статті 21 Закону України «Про статус і соціальний захист  громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

  1.  Порядок визначає механізм здійснення видатків з районного бюджету на відшкодування вартості пільгового проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії  (далі - Відшкодування) відповідно до чинного законодавства.
  2. Відшкодування вищезазначеним категоріям громадян здійснюється на підставі наступних документів:

 

  • заява на ім’я начальника управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації про відшкодування вартості проїзду;
  • паспорт та ідентифікаційний код (оригінал);
  • оригінали проїзних квитків  відповідним видом транспорту на території України;
  •  номер карткового рахунку в установі банку ( для виплат).

Документи подаються до управління праці та соціального захисту населення Радомишльської райдержадміністрації.

У разі виникнення спірних питань щодо відшкодування проїзду управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації має право направляти додаткові  запити з метою  уточнення даних.


                                  Додаток № 4

                              до Програми

Порядок

відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на

абонентську плату за користування телефоном

окремим категоріям громадян

1.   Цей Порядок є нормативно-правовим актом, який регламентує проведення відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату громадянам, які мають таке право відповідно до Законів України: «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей, « Про охорону дитинства».

2. Порядок визначає механізм здійснення видатків з районного бюджету на відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном згідно розрахунку видатків на відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг громадянам, які мають на це право.

3.   Відшкодування вартості встановлення телефонів та знижки на абонентську плату за користування телефоном проводиться щомісячно на підставі актів форми «2-пільга» у паперовому та електронному вигляді та форма «3-пільга», наданих підприємством (організацією), яка надала послуги з встановлення телефонів та зв’язку (до 3 числа місяця наступного за звітним) до управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації.


                                  Додаток № 5

                                   до Програми

 

 

Порядок

відшкодування витрат за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян залізничним транспортом

1.   Цей Порядок є нормативно-правовим актом, який регламентує проведення відшкодування витрат за надані послуги по перевезенню пільгових категорій громадян залізничним транспортом, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2009 № 1359 «Про затвердження Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян».

2. Порядок визначає механізм здійснення видатків з районного бюджету на відшкодування вартості проїзду залізничним транспортом окремих категорій громадян у відповідності до чинного законодавства.

3.Фінансування здійснюється згідно укладених договорів між перевізником і управлінням праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації  тільки в межах бюджетних асигнувань, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в органах Державного казначейства України.

4. Для отримання компенсації перевізник щомісяця до 3 числа місяця наступного за звітним, повинен надавати до управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації наступну звітність:

- облікові форми про недоотримані кошти за перевезення залізничним транспортом окремих категорії громадян;

- акт звіряння розрахунків форма «3-пільга» , затверджений Міністерством праці та соціальної політики України від 28.03.2003 № 83 «Про затвердження форми № 3-пільга»

5.Звіти підписуються та скріплюються печаткою  перевізника.

6. Щомісяця управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації перевіряє акти звіряння за формою «3-пільга», надає їх до фінансового управління Радомишльської районної державної адміністрації та організовує здійснення відповідних розрахунків у п’ятиденний термін після отримання коштів.

8. Фінансове управління здійснює фінансування Програми через управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації для подальшого перерахування перевізнику, який здійснює безкоштовні перевезення пільгових категорій громадян залізничним транспортом.

 

 

Додаток № 6

                                   до Програми

 

Порядок

відшкодування вартості проведення безоплатного капітального ремонту житла особам, які мають право на таку пільгу

1.   Цей Порядок є нормативно-правовим актом, який регламентує проведення відшкодування вартості проведення безоплатного капітального ремонту житла особам, які мають право на таку пільгу відповідно до Законів України: «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», постанови Кабінету Міністрів України  від 20.05.2009р.  №565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право».

2. Порядок визначає механізм здійснення видатків з районного бюджету на відшкодування вартості проведення безоплатного капітального ремонту житла особам, які мають право на таку пільгу.

3. Відшкодування вартості проведення безоплатного капітального ремонту житла особам, які мають право на таку пільгу проводиться на підставі актів форми  КБ-2в, КБ-3, «3-пільга», наданих виконавцем робіт з безоплатного капітального ремонту до управління праці та соціального захисту населення Радомишльської районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                       

Категорія: Підготовка до сесії. Проекти рішень | Переглядів: 171 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0