Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Серпень » 25 » У Радомишлі відбулися урочистості до 25 річниці Дня Незалежності України за участю громади та очільників району.
13:26
У Радомишлі відбулися урочистості до 25 річниці Дня Незалежності України за участю громади та очільників району.

  Чверть століття тому ми обрали собі самостійне майбутнє. Ми молода країна, яка прагне жити в мирі, достатку та процвітанні.

Незалежність дала нам демократію і свободу; почуття громадянської гідності і національної єдності; навчила захищатися від агресора.  Події останніх років об’єднали нас в одну велику родину. Ми відчули себе відповідальними за майбутнє нашої країни. І нам , радомишлянам, є чим пишатися.

О другі годині дня  у вишиванках зібралась громада району: представники установ та організацій, ветерани праці та війн, очільники, учасники АТО, представники громадських та політичних організацій, трудових колективів, діти: танцювальні колективи, дитячо-юнацька спортивна школа, призери районних, обласних та всеукраїнських олімпіад…

Святковою ходою розпочалось святкування Дня Незалежності. Учасники ходи з державними прапорами пройшли до пам’ятника Т.Г.Шевченко, меморіал Слави. Поклали квіти борцям за незалежність нашої держави. Під звуки духового оркестру хода пройшла міським парком де розпочалась офіційна та святкова частини.

Всіх присутніх на святі привітали голова райдержадміністрації Володимир Тетерський, голова районної ради Олександр Потієнко та міський голова Олег Соболевський.

              

Після промов керівники району та міста вручили кращим працівникам підприємств та установ району, громадським активістам, учасникам АТО, депутатам районної ради та ветеранам праці ювілейні  медалі та цінні подарунки. Також отримали відзнаки від Президента України – Орден "За заслуги" III ступеня заступник голови районної ради Віктор Міхненко та ювілейну медаль Кримоцький сільський голова Віталій Галицький.

               

Після офіційної частини учасників свята привітали творчі колективи та окремі виконавці нашого району та гості свята: народний ансамбль пісні та танцю «Льонок».

                    

                    

                    

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 130 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0