Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 18 » Відбулось засідання круглого столу
10:07
Відбулось засідання круглого столу

  17 листопада 2016 року в Радомишльському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області проведено круглий стіл з питання опрацювання листа Міністерства юстиції України від 01.11.2016 №7860/8/32-16 щодо внесення змін до закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та доручення Міністерства юстиції України від 15.11.2016 №521/19.1/32-16, щодо можливості одночасного отримання батьками у закладах охорони здоров’я, де приймають пологи,  свідоцтва про народження дитини та можливість реєстрації місця проживання дитини.

Розпочала нараду начальник Радомишльського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Л.В.Щипанська, яка зазначила, що першим документом, яке посвідчує особу дитини до 16 –річного віку є свідоцтво про народження. За  10 місяців 2016 року по Радомишльському районному відділу зареєстровано 171 народження дитини. За десять місяців нинішнього року в 19-ти пологових будинках Житомирщини батьки отримали понад дві тисячі свідоцтв про народження своїх дітей, лише в  Радомишльському пологовому відділенні -  71.

Начальник Центру надання адміністративних послуг Радомишльської райдержадміністрації  О.Ф. Півень зазначила, що сервіс щодо  реєстрації дитини за місцем проживання одного з батьків стартував зовсім нещодавно і є спільним проектом органів місцевого самоврядування та юстиції. Тому батькам для реєстрації дитини потрібно лише заповнити відповідну  заяву  у медичному закладі і надати відповідні  документи (документ до якого вносяться відомості про місце проживання, квитанція про сплату адміністративного збору, документи, що підтверджують право на проживання в житлі).

Державний реєстратор Радомишльської міської ради Райнич Т.Є.  зазначила, що такий сервіс значно спрощує доступ батьків до реєстрації народження дитини та дозволяє заощаджувати час, не вистоюючи  черг. Тому пілотний проект надання адміністративної послуги щодо державної реєстрації народження дитини та реєстрації місця проживання  новонародженої дитини є актуальним і перешкод у вирішенні державної реєстрації народження дитини з одночасною реєстрацією місця проживання дитини,  при наявності відповідних документів,  немає.

 

Категорія: Публічна інформація | Переглядів: 92 | Додав: Ksunija6669 | Рейтинг: 0.0/0